1. miejsce w Plebiscycie GL „Osobowość Roku 2023” trafia do rąk Prezes Fundacji Ekoenergetyki1. miejsce w Plebiscycie GL „Osobowość Roku 2023” trafia do rąk Prezes Fundacji Ekoenergetyki1. miejsce w Plebiscycie GL „Osobowość Roku 2023” trafia do rąk Prezes Fundacji Ekoenergetyki Z dumą ogłaszamy, że Prezes Fundacji Ekoenergetyki, Pani Urszula Przegalińska-Kubik, zdobyła 1. miejsce w Plebiscycie Gazety Lubuskiej „Osobowość Roku 2023” w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna!

Od ponad 4 lat Fundacja Ekoenergetyki koncentruje się na wsparciu dzieci i młodzieży z regionu, których dobro jest dla nas priorytetem. To osiągnięcie potwierdza nasze zaangażowanie w lokalne inicjatywy.

1. miejsce w Plebiscycie GL „Osobowość Roku 2023” trafia do rąk Prezes Fundacji EkoenergetykiCieszę się z nagrody, która jest dla mnie dodatkową motywacją do dalszej pracy. Najbardziej jednak cenię sobie możliwość działania i zmieniania naszego lokalnego otoczenia na lepsze. Każda inicjatywa, którą wspieramy jako Fundacja, przyczynia się do poprawy jakości życia młodych ludzi w naszym regionie. Jesteśmy zdeterminowani, aby kontynuować naszą misję, odpowiadając na potrzeby lokalnej społeczności i wspierając projekty, które mają realny wpływ na ich życie.1. miejsce w Plebiscycie GL „Osobowość Roku 2023” trafia do rąk Prezes Fundacji Ekoenergetyki – mówi Pani Urszula Przegalińska-Kubik.

Bardzo dziękujemy każdej osobie, która oddała głos na Panią Prezes! 1. miejsce w Plebiscycie GL „Osobowość Roku 2023” trafia do rąk Prezes Fundacji Ekoenergetyki

#FundacjaEkoenergetyki #Ekoenergetyka #DajemyMocDziecięcymMarzeniom #GazetaLubuska #PlebiscytGazetyLubuskiej #ZielonaGóra