Tak dla przeniesienia CLDiM!

Tak dla przeniesienia CLDiM!Tak dla przeniesienia CLDiM!Jak pokazują statystyki, każdego dnia 5 dzieci z województwa lubuskiego próbuje odebrać sobie życie. To alarmujące dane, które podkreślają pilną potrzebę poprawy dostępu do specjalistycznej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla najmłodszych. Tak dla przeniesienia CLDiM!Tak dla przeniesienia CLDiM!

Dlatego zachęcamy do podpisania petycji o przeniesienie Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży z Zaboru do Zielonej Góry. Zmiana lokalizacji placówki pozwoli młodym pacjentom otrzymywać kompleksową pomoc w nowoczesnych warunkach, blisko Uniwersyteckiego Szpitala oraz Collegium Medicum w otoczeniu zieleni, która wspiera proces leczenia. To krok, który zapewni dzieciom i młodzieży jeszcze lepszą, bardziej dostępna opiekę terapeutyczną. Tak dla przeniesienia CLDiM!

Tak dla przeniesienia CLDiM!Link do petycji: https://lubuskie.pl/…/petycja_poparcia_utworzenia…

Jako Fundacja Ekoenergetyki, dobro dzieci i młodzieży jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że zdrowie psychiczne jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu, ponieważ umysł i ciało są ze sobą nierozerwalnie związane. Naszą misją jest wspieranie działań, które przyczyniają się do poprawy życia najmłodszych, dlatego w pełni popieramy inicjatywę przeniesienia placówki do Zielonej Góry. Tak dla przeniesienia CLDiM!

#FundacjaEkoenergetyki#DajemyMocDziecięcymMarzeniom#ZdrowiePsychiczne#Zabór#ZielonaGóra