Elektromobilne kolorowanki trafiły do CLDiM w Zaborze

Fundacja Ekoenergetyki ponownie miała okazję wesprzeć najmłodszych w ich edukacyjnej podróży ku przyszłości pełnej nowoczesnych technologii. Tym razem kolorowanki i łamigłówki trafiły do rąk dzieci przebywających w Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze.

Kolorowanki to coś więcej niż zabawa – dzieci dowiadują się także o ekologicznych formach transportu i zeroemisyjnych pojazdach, które na co dzień jeżdżą po polskich drogach. Autobusy elektryczne, stacje ładowania i innowacyjne technologie w łatwy sposób wprowadzają młodych odkrywców w świat przyszłości.

„W naszej fundacji przykładamy dużą wagę do wspierania edukacji dzieci od najmłodszych lat. Chcemy inspirować młode pokolenie i wprowadzać je w świat nowoczesnych technologii. To nie tylko forma zabawy, ale także sposób na budowanie ich świadomości w zakresie elektromobilności i przygotowanie na przyszłość – pełną innowacji”

– mówi Prezeska Fundacji Ekoenergetyki, Urszula Przegalińska-Kubik.