Czemu w listopadzie myślimy o choince?

Jest listopad, a my myślimy już o choince.Czemu w listopadzie myślimy o choince? Za wcześnie? Nie, jeżeli to nie będzie zwykła choinka!

Co roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia pracownicy Naszych spółek otwierają swoje serca na potrzebujących i stają się na chwilę prawdziwymi Świętymi Mikołajami.Czemu w listopadzie myślimy o choince? Wszystko to za sprawą organizowanej już po raz 3 akcji „Bombka Marzeń”.

W tym roku będzie to dla Nas podwójnie wyjątkowe wydarzenie, ponieważ odbędzie się ono pod skrzydłami nowo powstałej Fundacji Ekoenergetyki.

Udało Nam się także poszerzyć grono obdarowywanych. Nasza pomoc trafi do dzieci z Pogotowia Opiekuńczego w Zielonej Górze oraz podopiecznych Domu Samotnej Matki w Zielonej Górze. W tym roku uda Nam się obdarować blisko 80 osób!Czemu w listopadzie myślimy o choince?

Podopieczni obu placówek już tworzą listy marzeń, Czemu w listopadzie myślimy o choince? które miejmy nadzieję, uda Nam się razem spełnić!

Indywidulane prezenty z okazji Świąt Bożego Narodzenia to nie jedyna forma, w jakiej wspieramy podopiecznych zielonogórskich instytucji. Także w ciągu roku nie zapominamy o ich bieżących potrzebach.Czemu w listopadzie myślimy o choince?

Poniżej znajdziecie zdjęcie tego, jak akcja przebiegała w tamtym roku. Choinki ubrane w marzenia dzieci oraz mam staną w holu każdej Naszej lokalizacji już z początkiem grudnia. Zostańcie z nami! Czemu w listopadzie myślimy o choince?

#dobrowraca #FundacjaEkoenergetyki #EkoenergetykaPolska #BiznesWrażliwySpołecznie #EkoenergetykaPolskaPełnaSerca