Fundacja Ekoenergetyki wspiera Annę Głuch w walce z nowotworem piersi

Fundacja Ekoenergetyki wspiera Annę Głuch w walce z nowotworem piersi

W Polsce raka piersi diagnozuje się każdego roku u 19 tys. kobiet. Oznacza to, że codziennie ponad 50 Polek dowiaduje się o chorobie, a 15 każdego dnia umiera.

Z jedną z najbardziej złośliwych odmian tej choroby zmaga się Pani Ania Głuch – zielonogórzanka, oddana mama 4 dzieci. „Bardzo się boję, że niedługo zniknę z ich życia, na zawsze… Zostanę wspomnieniem, mamą ze zdjęć, a wszystko przez złośliwy nowotwór…” piszę Pani Ani na https://www.siepomaga.pl/anna-gluch  

Pomimo zmagań w nierównej walce i wbrew przeciwnościom jakie spotkały Panią Anię, wszystkie siły koncentruje ona na leczeniu, aby móc nadal być częścią świata swoich dzieci.

Dzięki rozwojowi współczesnej medycyny o raku piersi możemy mówić już nie tylko jako o chorobie przewlekłej, ale także wyleczalnej. Do leczenia Pani Ani potrzebne jest jednak kosztowne leczenie, na które jej rodziny nie stać.

Fundacja Ekoenergetyki zdecydowała się pomóc! Przekazaliśmy darowiznę, aby wesprzeć zielonogórzankę w tej nierównej walce. Wierzymy, że nasze zaangażowanie będzie nie tylko szansą na wyzdrowienie Pani Ani, ale także zwiększy świadomość na temat tej choroby. WHO ogłosiło, że rak piersi jest obecnie najbardziej powszechnym nowotworem na świecie!

Jeżeli tak jak nas poruszyła Cię historia #DzielnejMamy zapoznaj się z informacjami w jaki sposób możesz wesprzeć jej leczenie!

Dokonaj wpłaty przez konto Siepomaga: https://www.siepomaga.pl/anna-gluch

Weź udział w licytacji: https://www.facebook.com/groups/799824837620052/

Każda cegiełka to krok bliżej do terapii dla Pani Ani!

#DajemyMocTwoimMarzeniom #FundacjaEkoenergetyki #dobrowraca #siepomaga