Mały Wolontariusz WOŚP

Mały Wolontariusz WOŚP

Już w najbliższą niedzielę Wolontariusze WOŚP wyjdą na ulice Zielonej Góry Mały Wolontariusz WOŚP z kolorowymi puszkami, w koszulkach z Mały Wolontariusz WOŚP wielkim sercem, a w tym roku wyjątkowo także w WOŚP’owych maseczkach. Naładowani dobrą energią będą prowadzić zbiórkę na specjalisty sprzęt dla nowoczesnej dziecięcej chirurgii laryngologicznej.

To dzięki wolontariuszom każdy Finał WOŚP przynosi nam wszystkim tyle Mały Wolontariusz WOŚP radości! Wśród pracowników naszej firmy znajdziemy wiele osób, które udzielają się charytatywne: na rzecz małych dzieci, zwierząt czy osób starszych. Dowiedzieliśmy się, że rośnie nam także młode Mały Wolontariusz WOŚP pokolenie ochotników, którzy chętnie i bezinteresownie włączają się w różne inicjatywy.

Radek, 8-letni synek naszej koleżanki Marty, w tym roku po raz pierwszy będzie kwestował na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Radek razem ze swoją Mamą cały jutrzejszy dzień spędzi na ulicach naszego miasta zachęcając jego mieszkańców do wsparcia szczytnego celu. Mały Wolontariusz WOŚP

„Pamiętam kiedy sama byłam wolontariuszem WOŚP. To nauczyło mnie pokory, tego że warto pomagać, że nie jesteśmy tylko dla siebie i nie wiadomo kiedy to my będziemy potrzebować pomocy. Tego samego chce teraz nauczyć moje dzieci” – mówi Marta Jabłońska.

„Kiedy urodził się Radek był badany także sprzętem zakupionym dzięki Fundacji WOŚP. Tak naprawdę wszyscy korzystamy z efektów pracy Jurka Owsiaka. Ja cenię Go za wielkie Mały Wolontariusz WOŚP serducho otwarte na dzieciaki!” – dodaje Marta.

Radek z wielkim uśmiechem dodaje, że nie może się już doczekać niedzieli i obiecuje dzielnie stawić czoło nieprzychylnej pogodzie. Mały Wolontariusz WOŚP

Taka postawa rozczula nasze serca i przypomina, że robienie dobrych rzeczy Mały Wolontariusz WOŚP jest zaraźliwe! Weźmy przykład z Radka i pomagajmy, każdy możne to robić na swój sposób: kwestując, pomagając finansowo, albo wspierając organizację finału swoją pracą.#GramyRazem do końca świata i jeden dzień dłużej!

#WOŚP #29Finał #MaliWolintariusze #wolontariusz #WOŚPZG #JurekOwsiak #EkoenergetykaPolska