Oficjalne Otwarcie Ekolucky!

27 sierpnia to bardzo ważna dla nas data Oficjalne Otwarcie Ekolucky! Jesteśmy bardzo szczęśliwi i EKOdumni! Za nami oficjalne otwarcie Przedszkole i Żłobek Ekolucky.

W naszych sercach i głowach wciąż jeszcze pełno emocji i wzruszeń. To był wspaniały dzień – zwieńczenie śmiałego pomysłu, konsekwentnej wizji, zaangażowania oraz ciężkiej pracy wielu osób, bez których dzisiejsze święto nie byłoby możliwe!

„Dziś znajdujemy się w budynku Przedszkola i Żłobka, które będzie wychowywać, kształcić, edukować i bawić pociechy naszych pracowników oraz pracowników naszych sąsiadów – okolicznych firm na terenie Lubuskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, społeczności lokalnej z której wyrosła nasza firma i której jest dumnym członkiem. Ośmielę się postawić tezę, że jesteśmy w najnowocześniejszej placówce edukacyjnej dla dzieci od jednego do sześciu lat w naszym mieście z najbardziej innowacyjnym programem kształcenia. I robię wszystko co w mojej mocy, aby w najbliższych latach tą tezę udowodnić.” Mówiła Prezes Fundacji Ekoenergetyki oraz Wiceprezes Zarządu Ekoenergetyka Polska Pani Urszula Przegalińska-Kubik.

Nie zabrakło momentów wzruszenia, ogromnej ekscytacji, a także radości, że już za kilka dni w tych samych murach powitamy naszych małych odkrywców – NASZE DZIECI.

Dziękujemy przybyłym, znamienitym gościom, że zechcieliście towarzyszyć nam w tym święcie Oficjalne Otwarcie Ekolucky! Naładowani dobrą energią i pozytywnym nastawieniem stajemy do wyróżniającej roli edukatorów młodych pokoleń.

#Ekolucky#BiznesWrażliwySpołecznie#EkoTeam#EkoenergetykaPolska