Premiera książki „50 Osobistości Biznesu. Od serca dla serca”

To już dziś! Premiera książki „50 Osobistości Biznesu. Od serca dla serca.”, 📖💚 w której znajdziecie wywiad z Prezeską Fundacji Ekoenergetyki Urszulą Przegalińską-Kubik. 😍

Bohaterowie publikacji to osoby sukcesu, które podzieliły się swoimi historiami i opowiedziały o tym co naprawdę liczy się w drodze do celu. W książce znalazła się rozmowa z Prezeską naszej Fundacji. Urszula Przegalińska-Kubik odpowiada na pytanie o to, czy istnieje coś takiego jak kobiecy styl zarządzania, jak pokonuje wyzwania, które pojawiają się na jej drodze zawodowej, a także z czego czerpie energię do działania.😊

💬 Bez wahania powiem, że zarówno w firmie, jak i w fundacji najważniejsze są dobre relacje. To one sprawiają, że nasze działania przekładają się nie tylko na wymierne efekty, ale także na satysfakcję. Rola prezeski Fundacji Ekoenergetyki pozwala mi także budować kulturę organizacji na mocnym filarze otwartości na drugiego człowieka oraz świadomość w środowisku lokalnym 💬 -czytamy w wywiadzie.

Premiera tego wyjątkowego projektu, w którym mamy zaszczyt wziąć udział odbędzie się podczas dzisiejszej uroczystej gali połączonej z licytacją. Tytuł książki ❤ Od serca dla serca ❤wydawanej przez magazyn Businesswoman & life jest nieprzypadkowy! Całkowity dochód z licytacji i sprzedaży publikacji zostanie przekazany na wsparcie Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi w leczeniu chorób kardiologicznych.

Znalezienie się wśród 50 tak znamienitych osobowości to wyróżnienie. ☺️Dziękujemy Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi oraz Biznes W Kobiecym Stylu. Niedługo będziemy informować o tym, jak można nabyć książkę.

#OdSercaDlaSerca #Bizneswrażliwyspołecznie #dajemymocmarzeniom #50osobowościsukcesu #fundacjaekoenrgetyki #csr