Uczymy dzisiejsze dzieci jak chronić planetę jutra!

Uczymy dzisiejsze dzieci jak chronić planetę jutra!

Tworząc ekologiczno-językowe Przedszkole Ekolucky czujemy, że mamy do spełnienia misję – wychowywać odpowiedzialnych i mądrych mieszkańców ziemi. Uczymy dzisiejsze dzieci jak chronić planetę jutra!Nasz autorski program edukacji ekologicznej Uczymy dzisiejsze dzieci jak chronić planetę jutra!Uczymy dzisiejsze dzieci jak chronić planetę jutra! to początek dobrych wzorców i świadomych postaw.

Chcemy, aby to u nas kiełkowała świadomość dziecka dotycząca ekologii, szacunku dla środowiska czy zrównoważonego rozwoju oraz aby rozkwitała wraz z jego wzrostem.Uczymy dzisiejsze dzieci jak chronić planetę jutra!Uczymy dzisiejsze dzieci jak chronić planetę jutra!Uczymy dzisiejsze dzieci jak chronić planetę jutra!

Jak zamierzamy to osiągnąć? Oczywiście przez zabawę! Uczymy dzisiejsze dzieci jak chronić planetę jutra!

Stworzyliśmy szczegółowy program, który w atrakcyjny i przyjemny sposób wprowadzi do codziennej zabawy malca ekologiczne „złote zasady”. Będziemy razem z dziećmi siać, plewić i podlewać warzywa i zioła w naszym Uczymy dzisiejsze dzieci jak chronić planetę jutra!Uczymy dzisiejsze dzieci jak chronić planetę jutra! ogródku. Poznamy leśnika, lekarza czy dietetyka, którzy nauczą dzieci dbać o zdrowie i przyrodę. Dowiemy się skąd bierzemy prąd Uczymy dzisiejsze dzieci jak chronić planetę jutra!Uczymy dzisiejsze dzieci jak chronić planetę jutra!, poszukamy Pani Wiosny, a jako Detektywi Przyrody Uczymy dzisiejsze dzieci jak chronić planetę jutra!wytropimy przyrodnicze smaczki! Codziennie na każdego przedszkolaka czekać będą zawsze pyszne i zdrowe warzywa i owoce!

Zapowiada się świetna zabawa, prawda?Uczymy dzisiejsze dzieci jak chronić planetę jutra!

Zapraszamy do nas smyków między 3 a 6 rokiem życia! Kształtujmy razem zdrowe nawyki.

Drogi Rodzicu, chcesz wiedzieć więcej o tym co przygotowaliśmy dla Twojego dziecka? Zapraszamy do zapoznania z naszym kreatywnym, ekologicznym planem rozwoju – https://ekolucky.pl/wp…/uploads/2021/03/Harmonogram.pdf

Kierownik Projektu Klaudia Oświęcimska z przyjemnością odpowie na Twoje pytania – klaudia.oswiecimska@ekolucky.pl; 504 960 772. #Przedszkole #Ekolucky #ekologia #przyroda #dobrepostawy #programedukacjiekologicznej #FundacjaEkoenergetyki #EkoenergetykaPolska