XIX charytatywny koncert „Warto Jest Pomagać” za nami! 

XIX charytatywny koncert „Warto Jest Pomagać” za nami! 

Cieszymy się, że w tym roku mogliśmy kolejny raz wesprzeć szczytny cel tego wyjątkowego i śmiało można powiedzieć kultowego wydarzenia charytatywnego! Ekoenergetyka nie tylko zasiliła grono sponsorów koncertu, ale także dołożyła swoją cegiełkę do działań operacyjnych. XIX charytatywny koncert „Warto Jest Pomagać” za nami! XIX charytatywny koncert „Warto Jest Pomagać” za nami! 💚🎄

Miło nam także poinformować, że Wiceprezes Zarządu Ekoenergetyki i Prezes Fundacji Ekoenergetyki, Pani Urszula Przegalińska-Kubik z wielką determinacją wzięła udział w aukcji charytatywnej i… wygrała! XIX charytatywny koncert „Warto Jest Pomagać” za nami! XIX charytatywny koncert „Warto Jest Pomagać” za nami!  Wspierając tym samym zbiórkę funduszy na leczenie Tymka i Lucka – podopiecznych stowarzyszenia Warto jest pomagać. 💚🎄

XIX charytatywny koncert „Warto Jest Pomagać” za nami! 💬Inicjatywa wspierania potrzebujących zawsze jest przeze mnie odbierana entuzjastycznie, a tym razem odbyło się to także w akompaniamencie nie małych aukcyjnych emocji. To ważne, abyśmy kierowali się dobrymi wartościami zarówno w naszym życiu prywatnym jak i zawodowym, bo to właśnie to buduje piękne relacje społeczne.💬 – podkreśla Pani Prezes.

To zaszczyt i radość być częścią tego ważnego wydarzenia, które promuje szlachetne cele i skupia ludzi o wielkim sercu, gotowych pomagać innym!

Stowarzyszeniu gratulujemy kolejnej udanej odsłony tej pięknej akcji, a nam wszystkim życzymy spotkania w jeszcze większym gronie za rok – na jubileuszowej, bo 20 edycji Gali! XIX charytatywny koncert „Warto Jest Pomagać” za nami! 

#Ekoenergetyk #EEP #PowerThatMovesYou #FundacjaEkoenergetyki #DajemyMocDziecięcymMarzeniom #WartoJestPomagać