Fundacja Ekoenergetyki dokłada swoje serce do 31 Finału #WOŚP!

Łączymy siły na rzecz walki z sepsą. Fundacja Ekoenergetyki dokłada swoje serce do 31 Finału #WOŚP!Fundacja Ekoenergetyki dokłada swoje serce do 31 Finału #WOŚP!

W zielonogórskim sztabie tłoczno i gwarno, bo #dziejesię tu dobro w czystej postaci! Nie mogło i nas zabraknąć. Fundacja Ekoenergetyki dokłada swoje serce do 31 Finału #WOŚP!

Fundacja Ekoenergetyki dokłada swoje serce do 31 Finału #WOŚP!Od początku powstania Fundacji gramy z Wielką Orkiestrą i jesteśmy pewni, że w przyszłości się to nie zmieni. To dla nas naturalne partnerstwo. U podstaw Fundacji Ekoenergetki leży dobro najmłodszych członków naszej społeczności, a Fundacja WOŚP dba o zdrowie każdego malutkiego serca w naszym kraju. Działamy lokalnie, ale myślimy globalnie, a włączanie się w takie akcje pomaga nam dokonywać rzeczywistych zmian w świecie, który razem tworzymy. Zdajemy sobie sprawę, że łącząc siły – możemy zrobić jeszcze więcej. Jedną z bardziej znaczących inicjatyw Fundacji w ubiegłym roku było sfinansowanie identyfikacji wizualnej w nowopowstałym Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Zielnej Górze. Dziś, dzięki WOŚP, z wielką przyjemnością kontynuujemy misję wspierania instytucji, które dbają o zdrowie najmłodszych.Fundacja Ekoenergetyki dokłada swoje serce do 31 Finału #WOŚP! mówiła Klaudia Oświęcimska w transmitowanej online rozmowie z organizatorami lokalnego sztabu.

Z Orkiestra grają dziś także pracownicy Ekoenergetyki! Na ulicach Winnego Grodu możecie spotkać ich oraz ich dzieci kwestujących do kolorowych WOŚP’owych puszek. Fundacja Ekoenergetyki dokłada swoje serce do 31 Finału #WOŚP!Fundacja Ekoenergetyki dokłada swoje serce do 31 Finału #WOŚP!Fundacja Ekoenergetyki dokłada swoje serce do 31 Finału #WOŚP!

Dziękujemy Wam #EKOTeam, że kolejny rak udowadniacie, jak wielkie są Wasze serca!

#WielkaOrkiestraŚwiątecznejPomocy#Dokońcaświataiojedendzieńdłużej#Owsiak#dajemymoc#FundacjaEkoenergetykiWOŚP#WOŚP2023#BiznesWrażliwySpołeczeni#CSR