Gramy razem z 32 Finał WOŚP!

Już jutro 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na który Polacy czekają cały rok! Po raz kolejny Ekoenergetyka oraz Fundacja Ekoenergetyki grają z największą orkiestrą świata! ❤️❤️

W tym roku hasło zbiórki to „Tu wszystko gra OK!”, a zbieramy wspólnie na „płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. 👍🫁 Zebrane środki zostaną przekazane na sprzęt do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych. 😊

🗨️Wsparcie organizacji 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze to dla nas, jak co roku, wielka radość! Fundacja Ekoenergetyki gra z WOŚP od momentu powstania, Ekoenergetyka jeszcze dłużej. Dlatego z dumą i satysfakcją po raz kolejny łączymy siły i dokładamy naszą cegiełkę do tej wielkiej sprawy. Działania Orkiestry i Jurka Owsiaka niezmiennie inspirują nas do działania i przekonują, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego cieszy mnie, że możemy wesprzeć Sztab, ale także to, że widzę pracowników naszej firmy w szeregach dumnie kwestujących na ulicach naszego miasta wolontariuszy.🗨️ mówiła Urszula Przegalińska-Kubik Prezes Fundacji Ekoeneregtyki i Wiceprezes Ekoenergetyki.

Możemy to już chyba nazwać tradycją, że podczas zielonogórskich finałów WOŚP głowy i piersi wolontariuszy zdobią czapki i koszulki z logo #EKO. ❤️💪 Dziś, podczas odprawy dla wolontariuszy, Prezes Fundacji przekazała je na ręce szefa sztabu Filipa Gryko.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra od 1993 roku, a my jak co roku życzymy „do końca świata i jeden dzień dłużej”. Do zobaczenia jutro na kweście i Światełku do Nieba!👋❤️

#DajemyMocMarzeniom #WOŚP2024 #BiznesWrażliwySpołecznie #WOŚP #GramyDoKońcaŚwiataIojedenDzieńDłużejWOŚP #WOŚPZG #32Finał