Gratulujemy laureatom  Olimpiady Statystycznej w Lubuskim!

Gratulujemy laureatom Olimpiady Statystycznej w Lubuskim!

Gratulujemy najlepszym uczestnikom okręgowego etapu Olimpiady Statystycznej w Lubuskim!Gratulujemy laureatom  Olimpiady Statystycznej w Lubuskim!Gratulujemy laureatom  Olimpiady Statystycznej w Lubuskim!

Rozwijanie myślenia analitycznego oraz umiejętności poszukiwania informacji ich analiza i interpretacja – to kluczowe kompetencje niezbędne do samorealizacji, rozwoju oraz pracy zawodowej niezależnie od stanowiska. Gratulujemy laureatom  Olimpiady Statystycznej w Lubuskim! Od lat znajdują się one w czołówce zasobów poszukiwanych przez najlepszych pracodawców na rynku pracy. Olimpiada Statystyczna to przykład dobrych praktyk, które w atrakcyjnej formie wspierają rozwijanie tych kompetencji u polskiej młodzieży.Gratulujemy laureatom  Olimpiady Statystycznej w Lubuskim!🧑‍

Jesteśmy dumni, że Nasze województwo w tej interdyscyplinarnej imprezie reprezentować będzie aż troje uczniów z I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze, Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach strona nieoficjalna oraz CKZiU „Ekonomik”. Gratulujemy laureatom  Olimpiady Statystycznej w Lubuskim!Przekazujemy również kadrze pedagogicznej gratulacje tak utalentowanych wychowanków!Gratulujemy laureatom  Olimpiady Statystycznej w Lubuskim!

Fundacja Ekoenergetyki angażuje się w tego typu przedsięwzięcia ze względu na realizację celów statutowych – edukacja dzieci i młodzieży. Miło nam, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do nagrodzenia uczestników.Gratulujemy laureatom  Olimpiady Statystycznej w Lubuskim!

Cieszą Nas sukcesy Naszej uzdolnionej młodzieży. Trzymamy kciuki za reprezentantów województwa lubuskiego na centralnym etapie Olimpiady! Gratulujemy laureatom  Olimpiady Statystycznej w Lubuskim!

Urząd Statystyczny w Zielonej Górze #Olimpiada #Statystyka #młodetalenty #FundacjaEkoenergetyki