Na dobry początek Nowego Roku – piękne kalendarze!

Kalendarze to kolorowy prezent jaki otrzymaliśmy od Pogotowia Opiekuńczego w Zielonej Górze podczas przekazywania upominków w ramach akcji Bombka Marzeń. Na dobry początek Nowego Roku – piękne kalendarze! Są one owocem akcji „Moje Marzenie” zorganizowanej przez Stowarzyszenie Nasze Dzieci – Zielona Góra, które działa na rzecz wychowanków Pogotowia Opiekuńczego.Na dobry początek Nowego Roku – piękne kalendarze! Każda strona kalendarza wyraża marzenia dzieci w postaci bajkowych rysunków. Znajdziemy tu zarówno marzenia o własnym zwierzęciu, o domu z ogródkiem jak i o karierze muzycznej. Na dobry początek Nowego Roku – piękne kalendarze!Dziś przekazujemy kalendarze naszym pracownikom, będą one zdobiły ściany naszych biur przez cały rok 2021! Na dobry początek Nowego Roku – piękne kalendarze!

#Marzeniadzieci #kalendarz #BombkaMarzeń #NowyRok #FundacjaEkoenergetyki #EkoenergetykaPolska #BiznesWrażliwySpołecznie