Jesteśmy Aniołem Roku 2022!

Każda nagroda i wyróżnienie w obszarze #CSR napędza nas do działania. Jesteśmy Aniołem Roku 2022!Tegoroczny grudzień jest pod tym względem niezwykle owocny. W miniony weekend podczas Gali Warto Jest Pomagać odebraliśmy nagrodę Anioła Roku 2022 – wyróżnienia za otwarte serca i ręce gotowe do działania na rzecz potrzebujących. Jesteśmy Aniołem Roku 2022!Jesteśmy Aniołem Roku 2022!

Jesteśmy Aniołem Roku 2022!Bardzo dziękuję za to wyróżnienie i jednocześnie jestem szczerze zachwycona mogąc znaleźć się w gronie tak znamienitych laureatów. Każda nagroda z obszaru CSR, zaangażowania społecznego i społecznej odpowiedzialności ogromnie mnie cieszy. Jest ważnym potwierdzeniem tego, że obrany przez nas kierunek działań to jedyna słuszna droga. Znajdujemy się dziś w tym miejscu przede wszystkim dlatego, że Ekoenergetyka od początku istnienia konsekwentnie realizuje strategie zrównoważonego rozwoju, której kluczowym elementem są także realizowane przez Fundację Ekoenergetyki działania charytatywne i filantropijne skierowane przede wszystkim w stronę społeczności lokalnej.Jesteśmy Aniołem Roku 2022! Mówi Urszula Przegalińska- Kubik, która reprezentowała podczas uroczystości Zarząd Ekoenergetyki oraz Fundację.

W trakcie wydarzenia odbyła się także licytacja książki Prowadzącej Galę – Joanny Brodzik. Zysk z licytacji zostanie w całości przekazany na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Warto Jest Pomagać Pomagać: Jasia Grabowskiego i Mikołaja Koziołka – dwóch 4 latków walczących z ciężkimi chorobami. Historie obu chłopców poruszyły Prezes Fundacji na tyle mocno, że wygrała licytację. Jesteśmy Aniołem Roku 2022!

Dziękujemy całemu Stowarzyszeniu, a w szczególności organizatorowi Gali Grzegorz Hryniewicz. To była ogromna przyjemność móc wspólnie uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu.

Jeżeli kiedykolwiek zadawaliście sobie pytanie: czy WARTO JEST POMAGAĆ? Odpowiadamy… nie ma się nad czym zastanawiać! Warto i trzeba, bo radość z pomagania oraz uśmiech obdarowanych to najwspanialszy zwrot z tej inwestycji!Jesteśmy Aniołem Roku 2022!

#BiznesWrażliwySpołecznie#Fundacja#ZrównoważonyRozwój#FundacjaEkoenergetyki#Pomagamy#ngo#RazemMozemyWiecej#wartojestpomagać#anioły2022