Pomagamy jak możemy, a jak możemy to pomagamy!

Pomagamy jak możemy, a jak możemy to pomagamy!

Są takie artykuły higieniczne, które nazywamy artykułami pierwszej potrzeby. To rzeczy niezbędne w codziennym życiu, a jednym z nich jest ręcznik. Ciężko sobie wyobrazić zachowanie prawidłowej higieny bez tak podstawowego artykułu. Zwłaszcza gdy mówimy o wrażliwej i delikatnej skórze dziecka, która potrzebuje wyjątkowej miękkości.Pomagamy jak możemy, a jak możemy to pomagamy!Pomagamy jak możemy, a jak możemy to pomagamy!Pomagamy jak możemy, a jak możemy to pomagamy!

Dlatego kiedy usłyszeliśmy, że w Pogotowiu Opiekuńczym w Zielonej Górze tych ręczników brakuje – postanowiliśmy drobnym gestem wesprzeć ich bieżące potrzeby. Także Dom Samotnej Matki w Zielonej Górze w swojej nowej siedzibie będzie korzystał z nowych kompletów ręczników.Pomagamy jak możemy, a jak możemy to pomagamy!

Cenimy obie zielonogórskie instytucje, które zmieniają życie najmłodszych i po prostu „pomagamy jak możemy, a jak możemy to pomagamy”. Mamy nadzieję, że ten drobny gest wywoła uśmiech, a wiemy, że uśmiech to potężna broń w walce o lepsze jutro. Pomagamy jak możemy, a jak możemy to pomagamy!Pomagamy jak możemy, a jak możemy to pomagamy!

#EkoenergetykaPolska #PomaganieJestFajne #BiznesWrażliwySpołecznie #małegestywielkieuśmiechy