Otoskop i Oftalmoskop dla dziecięcych oczu i uszu!

Między 6 a 8 tygodniem życia maluszek po raz pierwszy nawiązuje kontakt wzrokowy Otoskop i Oftalmoskop dla dziecięcych oczu i uszu! z rodzicami i odpowiada Otoskop i Oftalmoskop dla dziecięcych oczu i uszu! uśmiechem na uśmiech. To jeden z wielu cudownych momentów, który na długo zapada w pamięci rodziców. Co jednak, gdy takiego kontaktu brakuje? Każdy malec powinien wtedy jak najszybciej trafić pod opiekę fachowca, który odkryje przyczynę nieprawidłowości i będzie ją leczył.Otoskop i Oftalmoskop dla dziecięcych oczu i uszu!

Badania oczu i uszu w przypadku malutkich dzieci to niełatwe zadanie. Wiemy jak ruchliwe są takie maluchy. Dlatego pediatrzy czy laryngolodzy potrzebują specjalistycznego sprzętu, dostosowanego do małych główek, i spełniającego najwyższe standardy medyczne. Otoskop i Oftalmoskop dla dziecięcych oczu i uszu!Otoskop i Oftalmoskop dla dziecięcych oczu i uszu!

Dziś Prezes Fundacji Ekoenergetyki Urszula Przegalińska-Kubik, podczas spotkania na Oddziale Dziecięcym Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli, przekazała 2 wyspecjalizowane aparaty medyczne do badania oczu i uszu małych pacjentów oddziału.Otoskop i Oftalmoskop dla dziecięcych oczu i uszu!

„Badanie oftalmoskopowe pozwala wykryć wiele nieprawidłowości dotyczących rogówki, soczewki, zmętnień w obrębie ciała szklistego, a także zaburzeń występujących na dnie oka. Natomiast otoskop w laryngologii to jedno z najważniejszych urządzeń diagnostycznych. Pozwala m.in. ocenić błonę bębenkową czy wziernikować zewnętrzny kanał słuchowy. Dzięki temu lekarz może rozpoznać takie choroby jak zapalenie ucha zewnętrznego, zapalenie krtani czy anginę ropną. Oba urządzenia, które otrzymaliśmy od Fundacji Ekoeneregetyki, są bardzo dobrej jakości i będą one dużą pomocą w diagnozowaniu pacjentów trafiających na nasz oddział. Posłużą m.in. we wstępnej diagnostyce występowania schorzeń neurologicznych” – mówi Doktor Edward Marciniak, Kierownik Działu Dziecięcego Wielospecjalistycznego Szpitala SPZOZ w Nowej Soli.

Dbanie o zdrowie najmłodszych mieszkańców naszego regionu Otoskop i Oftalmoskop dla dziecięcych oczu i uszu! to jednej z najważniejszych celów Fundacji Ekoenergetyki. Dlatego cieszy nas to, że kolejny raz mieliśmy okazję wesprzeć wysiłki Personelu Medycznego Nowosolskiej Placówki.Otoskop i Oftalmoskop dla dziecięcych oczu i uszu!

#DobraEnergiaWraca #DajemyMocMarzeniom #BiznesWrażliwySpołecznie #EkoenergetykaPolska #WspieramySzpitale #FundacjaEkoenergetyki Wielospecjalistyczny Szpital SPZOZ w Nowej Soli