Pomoc z mocnym biciem z serca!

– Można powiedzieć, że kocha się całym sercem?

– Co prawda miłość mieszka w mózgu, ale powiem wam w tajemnicy, że nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby okazało się, że w sercu też znalazła sobie jakąś kryjówkę. Myślę, że można by jej poszukać na przykład w uszku lewego przedsionka. To dla miłości idealne miejsce. Pomoc z mocnym biciem z serca!

To cytat z książki pt. „Ludzie czy bogowie 27 rozmów z najsłynniejszymi polskimi lekarzami”.Pomoc z mocnym biciem z serca!

Podziwiamy takie osoby, to są właśnie wybitne postacie, które w swojej codziennej pracy dbają i ratują życie potrzebujących. Cieszymy się, że tacy lekarze pracują również w naszym regionie!Pomoc z mocnym biciem z serca! Personel Medyczny Oddziału Dziecięcego Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli każdego dnia walczy o życie i zdrowie malutkich pacjentów. Dziś Fundacja Ekoenergetyki, w osobie Pani Prezes Urszuli Przegalińskiej–Kubik, przekazała sprzęt medyczny, który na co dzień będzie wykorzystywany w diagnostyce zarówno noworodków, dzieci oraz nastolatków. Pomoc z mocnym biciem z serca!

Kardiomonitor ułatwia pracę naszemu personelowi, pomaga zapewnić bezpieczeństwo oraz poprawę zdrowia naszych najmłodszych pacjentów. Sprzęt zapisuje czynności serca, mierzy tętno oraz ciśnienie krwi. W przypadku wystąpienia nieprawidłowości natychmiast o tym sygnalizuje, co pozwala naszemu personelowi bardzo szybko zareagować – mówi Doktor Edward Marciniak, kierownik Działu Dziecięcego Wielospecjalistyczny Szpital SPZOZ w Nowej Soli.Pomoc z mocnym biciem z serca!

Jednym z celów statutowych Fundacji Ekoenergetyki jest dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie najmłodszych. Dlatego cieszymy się, że mieliśmy możliwość sfinansowania zakupu niezbędnego sprzętu medycznego, który pomoże zadbać o zdrowie dzieci w naszym regionie. Jest to cegiełka do ułatwienia pracy medykom, którzy na co dzień walczą o każde bicie serca.Pomoc z mocnym biciem z serca!#DobraEnergiaWraca #DajemyMocMarzeniom #BiznesWrażliwySpołecznie #EkoenergetykaPolska #WspieramySzpitale #FundacjaEkoenergetyki