Postawiliśmy serce w centrum naszych działań i to dosłownie!

Na terenie naszej zielonogórskiej siedziby dokładnie tak, aby być widocznym z niemal każdego okna naszych budynków, stanęło przepiękne zielone serce, do którego klucze z rąk Prezesa team steel Mariusza Andrzejaszek odebrała Prezes Fundacji Ekoenergetyki Urszula Przegalińska-Kubik.

Nakręć się na pomaganie! Zamień plastik w realną pomoc! Pod takim hasłem razem z pracownikami Ekoenergetyki, spółek powiązanych, ale także z Ekolucky będziemy zbierać plastikowe nakrętki.Postawiliśmy serce w centrum naszych działań i to dosłownie!

Dochód ze sprzedaży nakrętek zostanie przeznaczony na wsparcie najmłodszych obywateli naszego regionuPostawiliśmy serce w centrum naszych działań i to dosłownie!, których malutkie serca muszą toczyć nierówną walkę z okrutnym losem.Postawiliśmy serce w centrum naszych działań i to dosłownie! Bez wątpienia jest to także działanie proekologiczne – inwestycja w planetęPostawiliśmy serce w centrum naszych działań i to dosłownie!, która nie ma kopii zapasowej, więc dbanie o jej dobre jest obowiązkiem nas wszystkich! Postawiliśmy serce w centrum naszych działań i to dosłownie!

Serce dla serca może zrobić ogromną różnice, dlatego zachęcamy każdego do włączenia się w tę akcję! #nakrętki #zbieramynakrętki #NakręćSięNaPomaganie #ZamieńPlastikNaRealnąPomoc #DajemyMocMarzeniom #FundacjaEkoenergetyki