Rozpoczynamy współpracę z Fundacją Start-Sport

„Efektywna zmiana nie jest tym, co Ty robisz ludziom. To jest to, co Ty robisz razem z nimi.”– te słowa Blanchard’a i Waghorn’a trafiają głęboko do naszego serca i inspirują do wspólnego działania. Rozpoczynamy współpracę z Fundacją Start-Sport

Dlatego łączymy siły Rozpoczynamy współpracę z Fundacją Start-Sporti rozpoczynamy współpracę z Fundacja Start-Sport – KaaTsu original BFR Polska z Zielonej Góry. Fundacja prowadzi działania promujące sport nie tylko jako formy prozdrowotnej aktywności fizycznej, ale także alternatywy dla uzależnień i ciężkich sytuacji społecznych. Jak sami o sobie mówią, zarażają ideą sportu jako sposobu na walkę ze słabostkami dnia codziennego! Rozpoczynamy współpracę z Fundacją Start-Sport

Promocja sportu, prozdrowotnego stylu życia czy edukacja prozdrowotna to także nasze cele statutowe. Dlatego jesteśmy przekonani, że razem patrzymy w tę samą stronę.Rozpoczynamy współpracę z Fundacją Start-SportSymbolicznym i miłym akcentem rozpoczynającym nasze wspólne działania było dzisiejsza spotkanie Zarządu Fundacji Ekoenergetyki z przedstawicielami Zarządu Fundacji Start-Sport – Panem Maciejem Rybickim i Maciejem Zawieją.

Była to też okazja do zainicjowania pierwszego wspólnego przedsięwzięcia. Fundacja Start-Sport przekazała nam sprzęt i obuwie sportowe Rozpoczynamy współpracę z Fundacją Start-SportRozpoczynamy współpracę z Fundacją Start-Sport, a także literaturę o tematyce związanej z aktywnością fizyczną Rozpoczynamy współpracę z Fundacją Start-SportRozpoczynamy współpracę z Fundacją Start-Sport. Są one przeznaczone dla dzieci i nastolatków, dlatego planujemy obdarować nimi podopiecznych instytucji zaprzyjaźnionej z naszą Fundacją.

Mamy nadzieję, że dzisiejsze spotkanie oraz pierwsze wspólne przedsięwzięcie będzie początkiem owocnej współpracy. Rozpoczynamy współpracę z Fundacją Start-SportWierzymy, że dobro czynione ramię w ramię przyniesie zwielokrotnione korzyści odbiorcom działań obu naszych Fundacji.

#współpraca #razemlepiej #EkoenergetykaPolska #współnycel #wspólniepomagamy