Startuje nabór do naszego Przedszkola Ekolucky!

Startuje nabór do naszego Przedszkola Ekolucky!

Zastanawiasz się, dlaczego to właśnie nasze Niepubliczne Przedszkole Ekolucky będzie najlepszym wyborem dla Twojej pociechy? Startuje nabór do naszego Przedszkola Ekolucky!Nauka dwujęzyczna Startuje nabór do naszego Przedszkola Ekolucky!, promowanie postaw proekologicznych Startuje nabór do naszego Przedszkola Ekolucky!, twórcze korzystanie z nowoczesnych technologii Startuje nabór do naszego Przedszkola Ekolucky! – to tylko kilka z przykładów oferty tworzonego przez nas przedszkola.

W Ekolucky dzieci Startuje nabór do naszego Przedszkola Ekolucky!Startuje nabór do naszego Przedszkola Ekolucky! będą uczyć się i bawić w nowoczesnych i dostosowanych przestrzeniach. Startuje nabór do naszego Przedszkola Ekolucky! Ważne jest dla nas, aby dzieci miały czas na twórczą, swobodną zabawę jak i holistyczny rozwój z wykorzystaniem nowoczesnych metod kształcenia np. naukę poprzez majsterkowanie Startuje nabór do naszego Przedszkola Ekolucky! i eksperymentowanie oraz rozwijanie ich talentów.Startuje nabór do naszego Przedszkola Ekolucky!

Ekolucky to po prostu miejsce, gdzie maluchy w sposób bezpieczny, indywidualny i radosny będą poznawać otaczający je świat. Naszą misją jest Szczęśliwe Dziecko = Szczęśliwy Rodzic.Startuje nabór do naszego Przedszkola Ekolucky!

Jak skorzystać z oferty? Gdzie można dowiedzieć się więcej?

1. Wejdź na naszą stronę – https://ekolucky.pl/nabor-dzieci/

2. Wypełnij formularz

3. Na wskazany adres email otrzymasz potwierdzenie wpłynięcia wniosku.

Startuje nabór do naszego Przedszkola Ekolucky!GotoweStartuje nabór do naszego Przedszkola Ekolucky! – 0zł za opłatę rekrutacyjnąStartuje nabór do naszego Przedszkola Ekolucky! 0zł za wpisoweStartuje nabór do naszego Przedszkola Ekolucky!

Już od września czekają na Was 4 sale po 19 miejsc każda, dla dzieci w wieku 3-6 lat! Zapisz swoje dziecko do pierwszego w Zielonej Górze Przedszkola ekologiczno-językowego! Startuje nabór do naszego Przedszkola Ekolucky!

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz u Kierownika Projektu Klaudia Oświęcimska – klaudia.oswiecimska@ekolucky.pl; 504 960 772. Zapraszamy serdecznie do śledzenia informacji o naszym wyjątkowym miejscu dla najmłodszych! #przedszkole #ekolucky #edukacja #zapisydoprzedszkola #dzieci #ekologia #technologia #przedszkoledwujęzyczne #EkoenergetykaPolska #FundacjaEkoenergetyki