Świąteczna rywalizacja z charytatywnym finałem!

Warto jest pomagać Świąteczna rywalizacja z charytatywnym finałem!Świąteczna rywalizacja z charytatywnym finałem!

A gdyby tak dodać do tego szczyptę zabawy, odrobinę rywalizacji i tonę radości – Przepis na świąteczną magię gotowy Świąteczna rywalizacja z charytatywnym finałem!

Pracownicy Ekoenergetyka wzięli udział w świątecznym wydaniu #EKOLIADY

Drużyny #AXONEasy i #AXONUltra rywalizowały o voucher na kwotę 5 tys. zł ufundowany przez Fundacja Ekoenergetyki, który przekazali na wybrany cel charytatywny. Świąteczna rywalizacja z charytatywnym finałem!Świąteczna rywalizacja z charytatywnym finałem!Świąteczna rywalizacja z charytatywnym finałem!

Obdarowany został mały Jasiu, który walczy z chorobą wzroku. Znacie tego uśmiechniętego chłopca, ponieważ to nie pierwszy rak, kiedy Fundacja wspiera jego leczenie. 🙂