Szansa dla Tosi – wsparcie zbiórki na operację

Szansa dla Tosi – wsparcie zbiórki na operację Tosia to 13 latka, która marzy o tym, by tak jak jej rówieśnicy móc biegać, skakać i bawić się. Jednak jej codzienność wygląda zupełnie inaczej. Szansa dla Tosi – wsparcie zbiórki na operacjęPrzez liczne schorzenia takie jak Zespół Retta, ostrą nietolerancję laktozy i osteoporozę Tosia nie mówi i nie chodzi.

Szansa dla Tosi – wsparcie zbiórki na operację Kilka miesięcy temu pojawiła się dla niej szansa na poprawę komfortu jej życia. Dzięki kosztownej operacji istnieje duże prawdopodobieństwo, że Tosia odzyska część sprawności. Zostało bardzo mało czasu i dużo środków do zebrania, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie Tosi. Każda, nawet drobna darowizna, przybliży dziewczynkę oraz jej rodzinę do osiągnięcia tak ważnego dla nich celu.

Szansa dla Tosi – wsparcie zbiórki na operacjęLink do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/antonina-malchenko

W imieniu Fundacji Ekoenergetyki oraz Rodziców Tosi, dziękujemy za każde wsparcie! Szansa dla Tosi – wsparcie zbiórki na operacjęSzansa dla Tosi – wsparcie zbiórki na operację

#FundacjaEkoenergetyki#DajemyMocDziecięcymMarzeniom#Tosia#RazemDlaTosi