Wózek Kimba dla Ali od Fundacji Ekoenergetyki

Nie dość, że urodziła się wcześniakiem, to jeszcze los postawił przed nią szereg trudności. Cytomegalia, epilepsja, mózgowe porażenie dziecięce, problemy ze wzrokiem i słuchem. Wózek Kimba dla Ali od Fundacji Ekoenergetyki

Wózek Kimba dla Ali od Fundacji Ekoenergetyki Historia, którą czytacie dotyczy małej Ali, dzielnej wojowniczki.

Wózek Kimba dla Ali od Fundacji Ekoenergetyki Poznając dziewczynkę bliżej, postanowiliśmy uczynić jej życie choć odrobinę łatwiejszym. Dlatego niedawno podarowaliśmy jej specjalistyczny wózek Kimba. Ten innowacyjny sprzęt zapewnia Ali bezpieczeństwo oraz umożliwia komfortowe siedzenie z zachowaniem poprawnej postawy ciała, dzięki czemu dziewczynka może podejmować nowe aktywności takie jak np. kolorowanie czy rysowanie. Wózek Kimba dla Ali od Fundacji Ekoenergetyki

Poza tym, dzięki wózkowi, czynności takie jak karmienie, stały się nieco wygodniejsze zarówno dla Ali, jak i dla jej Mamy.

Wózek Kimba dla Ali od Fundacji EkoenergetykiAla wymaga stałej rehabilitacji, dlatego jeżeli chcielibyście jej pomóc, na ten moment możliwą formą wsparcia jest zbiórka tekstyliów – ubrań, kocy, zasłon, pluszaków, butów, zabawek, bielizny, biżuterii, do której serdecznie zachęcamy. Ważne, żeby były one zapakowane w plastikowe worki.

Wózek Kimba dla Ali od Fundacji EkoenergetykiWózek Kimba dla Ali od Fundacji Ekoenergetyki 1kg rzeczy to 1 zł wsparcia dla Ali.

Wózek Kimba dla Ali od Fundacji EkoenergetykiTekstylia można przynosić do Przedszkola przy ul. Strumykowej 15 (w godz. 6:30-16:30) lub na Szosę Kisielińską 7 po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym (785-932-917).

W imieniu Ali i jej Mamy, dziękujemy za zaangażowanie! Wózek Kimba dla Ali od Fundacji Ekoenergetyki