Uruchamiamy Przedszkole Ekolucky!

Fundacja Ekoenergetyki uruchamia wyjątkowy projekt edukacyjny – niepubliczne Przedszkole Ekolucky. Uruchamiamy Przedszkole Ekolucky!

Co w naszym przedszkolu jest unikatowego? Bliskość miejsca pracy i opieki nad dziećmi! To pierwsze i jedyne przedszkole dedykowane dzieciom pracowników Lubuskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego. Uruchamiamy Przedszkole Ekolucky!

Celem statutowym Fundacji jest uczyć, edukować i wychowywać młode pokolenieUruchamiamy Przedszkole Ekolucky!Uruchamiamy Przedszkole Ekolucky!. Chcemy kształtować postawy proekologiczne Uruchamiamy Przedszkole Ekolucky! przy zrównoważonym rozwoju technologicznym najmłodszych. Przedszkole o profilu ekologiczno – językowym Uruchamiamy Przedszkole Ekolucky! z ciekawym i nowoczesnym programem zajęć realizuje ten cel.

„Tak naprawdę to są tylko dwie rzeczy, w które można wyposażyć dzieci: pierwszą są korzenie, drugą – skrzydła” – mawiał Hodding Carter. Nasze przedszkole to nie tylko miejsce opieki nad dziećmi. Zapewnimy najmłodszym bezpieczeństwo oraz indywidualne możliwości rozwojuUruchamiamy Przedszkole Ekolucky!. Chcemy budować środowisko społeczne dziecka, tworzyć warunki do odkrywania i pielęgnowania talentów, kształtować postawy moralne i zachowania proekologiczne. Uruchamiamy Przedszkole Ekolucky! Naszym celem jest wszechstronny rozwój każdego dziecka, wyposażenie go w kapitał na przyszłość, wiarę we własne siły i potencjał. Uruchamiamy Przedszkole Ekolucky!

Wszystko to odbywać się będzie w nowocześnie wyposażonych i przyjaznych salach dydaktycznych, z dużym placem zabaw, zadaszeniem oraz ogródkiem warzywno-kwiatowym.Uruchamiamy Przedszkole Ekolucky!Uruchamiamy Przedszkole Ekolucky!W ofercie planujemy zapewnić szereg zajęć dodatkowych m.in. taniecUruchamiamy Przedszkole Ekolucky!, kulinaria Uruchamiamy Przedszkole Ekolucky! czy integracja sensoryczna.Uruchamiamy Przedszkole Ekolucky! Zgodnie z naszym hasłem „Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat”. Uruchamiamy Przedszkole Ekolucky!

Pełna oferta oraz zapisy zostaną uruchomione już w ciągu najbliższych dni! Serdecznie zapraszamy, aby się z nimi zapoznać!

#przedszkole #ekologia #ekolucky #niepubliczneprzedszkole #Funadacja #edukacja