Współpraca Fundacji i Evity z akcentem lokalnej tradycji

To kolejna cegiełka dobra od Fundacji Ekoenergetyki i Evity! Nasz tandem doskonale sprawdza się w zadaniach charytatywno-filantropijnych o zasięgu regionalnym, a tym razem była to współpraca z lokalnym akcentem.

O tym, że Zielona Góra jest polską stolicą winorośli i wina nie trzeba nikogo przekonywać. W końcu nie dalej jak w minionym miesiącu świętowaliśmy wspólnie Winobranie. Była to świetna okazja, aby odwiedzić słynne już lubuskie winnice.

Do jednego z takich miejsc udały się podopieczne Domu Samotnej Matki, a na miejsce dostarczyły ich elektryczne taksówki Evity, które zapewniła nasza Fundacja.

Wspólne wyjścia integracyjne połączone z poznawaniem lokalnych tradycji i pielęgnowanie historii regionu nadają szczególnego charakteru działalności społecznej jaką prowadzi Dom Samotnej Matki.

#DSM #Winobranie #lokalnatradycja #historiaregionu #bizneswrażliwyspołeczenie #CSR