Uroczysta Gala Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze

Jesteśmy dumni, że udaje nam się łączyć biznes z misją pomagania potrzebującym! 💪💚

Było nam niezmiernie miło uczestniczyć w miniony piątek w Gali Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze. Podczas wydarzenia Wiceprezes Zarządu Urszula Przegalińska-Kubik odebrała z rąk Prezesa Zarządu dr. Marka Działoszyńskiego podziękowania za wsparcie, jakie #Ekoenergetyka skierowała w stronę pacjentów i pracowników Szpitala w ostatnich latach.

Nasze dobre relacje zbudowane na kanwie dotychczasowej współpracy nie pojawiły się z dnia nadzień. Są efektem skrupulatnie realizowanej strategii #CSR Ekoenergetyka-Polska, która ponad rok temu zyskała nowy, fundacyjny wymiar.

Podczas gali wyróżnione zostały nasze działania w zakresie:

👉 Zakupu najwyższej klasy inkubatorów hybrydowych dla zielonogórskich wcześniaków leczonych w Centrum Zdrowia Matki i Dziecka z Oddziałem Intensywnej Terapii Noworodków w Zielonej Górze.
👉 Sponsoringu spójnego systemy identyfikacji wizualnej połączonej z czytelnym systemem komunikacji wewnętrznej dla całego Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Zielonej Górze.
👉 Zaopatrzenia Szpitala w środki ochrony osobistej w czasie pandemii.
👉 Zapewnienia przejazdów elektrycznymi taksówkami Evity podczas pandemii COVID-19.

Jednocześnie to także niesamowity zastrzyk pozytywnej energii i motywacji do dalszego działania. Biznes może pomagać i mnożyć dobro, a tworzenie fundacji korporacyjnych jest tego dobrym przykładem. 😍

💬To była ogromna przyjemność uczestniczyć w świętowaniu wyjątkowego poświęcenia bohaterek i bohaterów ochrony zdrowia w czasie pandemii i każdego dnia ratując zdrowie i życie pacjentów w zielonogórskim Szpitalu. Jako spółka technologiczna doskonale rozumiemy, że jakość i funkcjonalności urządzeń, którymi leczone są malutkie dzieci mają ogromne znaczenie. Cieszymy się, że nasze wsparcie przyczynia się do rozwoju szpitala, a w ślad za tym jeszcze lepszej opieki nad pacjentami.💬 Mówiła Urszula Przegalińska-Kubik.

Nie zatrzymujemy się i działamy dalej! Przed nami dużo dobra do „wyprodukowania”.

#Fundacja #FundacjaEkoenergetyki #szpital #dzieci #pomoc #dobrowraca #bizneswrażliwyspołeczenie #charytatywnie