Ekoenergetyka znalazła się w gronie „szczególnie wrażliwych”

Dobrze jest zamykać rok z takim podsumowaniem!

Po raz kolejny Ekoenergetyka znalazła się w gronie „szczególnie wrażliwych” !☺️ Fundacja na rzecz Collegium Polonicum – pomysłodawca oraz realizator konkursu Biznes Wrażliwy Społecznie, doceniła nasze działania przekazując na ręce Wiceprezes Zarządu Ekoenergetyka-Polska S.A, a także Prezes Fundacji Ekoenergetyki Pani Urszula Przegalińska-Kubik specjalne wyróżnienie – „Lokomotywy Biznesu Wrażliwego Społecznie” podkreślając długofalowy efekt prowadzonych przez nas działań.

Pomoc Fundacji zwłaszcza w pierwszej połowie roku skupiała się w dużej mierze na wsparciu uchodźców z Ukrainy, których losy zostały naznaczone piętnem konfliktu zbrojnego. Główny cel? Kompleksowe otoczenie opieką całych rodzin przybywających zza wschodniej granicy. Zaangażowanie i skala pomocy, jakie były efektem naszych działań przerosły nawet nasze oczekiwania.Kultura wolontariatu, filantropii i autentyczny CSR namacalnie ujawniają się w przedsięwzięciach sterowanych centralnie przez Zarząd i Właścicieli, ale także w inicjatywach oddolnych. Chcemy wierzyć, w to, że suma tych większych i mniejszych odruchów serca pozwoliła na realną zmianę w życiu kilku, a być może kilkunastu uciekających przed wojną rodzin.

💬Ta nagroda to ważne wyróżnienie naszych działań charytatywno-filantropijnych. Cieszymy się, tym bardziej, że to nie pierwsza nasza wygrana w tym konkursie. Tegoroczne działania Fundacji skierowane w stronę Ukrainy kolejny raz pokazały, jak wiele możemy zdziałać razem. Ogromne podziękowania kieruję w stronę Naszych Pracowników, którzy są nie tylko wybitnymi specjalistami i ekspertami, ale także wspaniałymi ludźmi o ogromnych sercach💬 mówiła Wiceprezes Zarządu Ekoenergetyka Polska oraz Prezes Fundacji Ekoenergetyki Urszula Przegalińska-Kubik.Świetni ludzie to podstawa i mamy szczęście, że właśnie tacy tworzą #EKOENERGETYKA.

Dziękujemy za wyróżnienie!😀

#BiznesWrażliwySpołecznie #Fundacja #ZrównoważonyRozwój #FundacjaEkoenergetyki #Pomagamy #ngo #RazemMozemyWiecej