Fundacja Ekoenergetyki wspiera koszykarskie Młode Talenty!

Fundacja Ekoenergetyki po raz kolejny wspiera Młode Talenty, tym razem… koszykarskie! Fundacja Ekoenergetyki wspiera koszykarskie Młode Talenty!Fundacja Ekoenergetyki wspiera koszykarskie Młode Talenty!Fundacja Ekoenergetyki wspiera koszykarskie Młode Talenty!

Dzisiaj, jednym z dominujących wśród dzieci problemem, jest siedzący tryb życia powodujący wady postawy czy otyłość. Dlatego tak ważne jest zachęcanie dzieci do sportu, który wspiera ich prawidłowy rozwój. Fundacja Ekoenergetyki wspiera koszykarskie Młode Talenty!Fundacja Ekoenergetyki wspiera koszykarskie Młode Talenty!Fundacja Ekoenergetyki wspiera koszykarskie Młode Talenty! Jednak aby w świecie, w którym nęci kolorowy ekran smartfona, wybierały one boisko i aktywność ruchową, musi być to dla nich atrakcyjna i ciekawa alternatywa. I dokładnie to oferuje najmłodszym SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra.

Fundacja Ekoenergetyki wspiera koszykarskie Młode Talenty!Z przyjemnością włączyliśmy się w projekt zakupu koszulek dla młodych zdolnych, których wyczyny z piłką na boisku już dziś zachwycają, a za chwilę może usłyszeć o nich cały koszykarski świat! Tego życzymy każdemu zawodnikowi!Fundacja Ekoenergetyki wspiera koszykarskie Młode Talenty! mówi Prezeska Fundacji Ekoeneregtyki Urszula Przegalińska-Kubik.

Wierzymy, że inwestycje w projekty rozpowszechniające sport wśród dzieci i młodzieży to zawsze dobry kierunek! Fundacja Ekoenergetyki wspiera koszykarskie Młode Talenty!