Maszyna współpracy ruszyła!

Sprzęt i obuwie sportoweMaszyna współpracy ruszyła!, które otrzymaliśmy od Fundacja Start-Sport – KaaTsu original BFR Polska, trafiły dziś do Podopiecznych z Pogotowia Opiekuńczego w Zielonej Górze! Maszyna współpracy ruszyła!Odpowiednie obuwie sportowe pozwoli dzieciakom dbać o stopy, unikać kontuzji oraz zachować zdrową postawę ciała.

„W naszej placówce znajdują się dzieci w różnym wieku i z różnymi doświadczeniami. Są takie, dla których ta para obuwia zrobi ogromną różnicę. Zwłaszcza że poza wysokim standardem wykonania, te buty są po prostu ładne i stylowe. A wiadomo, że w obecnych czasach dla wszystkich dzieci i młodzieży ma to duże znaczenie. Rozdysponujemy je wśród tych najbardziej potrzebujących.” – mówi Małgorzata Łuczak Dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej.

Wśród przekazanych podarków znalazły się także książki nawiązujące do sportu i aktywnego trybu życia.Maszyna współpracy ruszyła!Maszyna współpracy ruszyła!

„Chcemy, aby książka była dla naszych dzieci atrakcyjną konkurencją wobec mediów jak komputer czy telewizor. I muszę przyznać, że nasze dzieci bardzo dużo czytają, również o tematyce sportowej. Przekazane książki z pewnością sprawią im ogromną radość” – dodaje Pani Małgorzata.

Dzisiejsza wizyta w Pogotowiu i widok uśmiechniętych kilkulatków bardzo nas rozczuliły. Mamy nadzieję, że współpraca z Fundacją Start-Sport wniesie wiele bezcennych doświadczeń do naszej wizji skutecznego pomagania! Razem możemy więcej.Maszyna współpracy ruszyła!Maszyna współpracy ruszyła!

#Współpraca #EkoenergetykaPolska #PogotowieOpiekuńcze #drobrowraca #pomagamy