Przejazdy w niebiesko-żółtych barwach

Pomagamy Ukrainkom! Nauczycielki, Księgowe, Programistki, Dziennikarki, Kucharki… Kobiety Ukrainy udowadniają, jaka siła jest w każdej z nas! Z bronią w ręku, w schronie…. ale także na granicy, z dzieckiem na rękach, w Polsce chroniąc swoje rodziny i szukając pomocy.Przejazdy w niebiesko-żółtych barwachPrzejazdy w niebiesko-żółtych barwach

Fundacja Ekoenergetyki we współpracy z korporacją Evity chce wspierać Ukrainki udające się po pomoc do Urzędu Marszałkowskiego oferując im darmowe przyjazdy elektrycznymi taksówkami. Przejazdy w całości sfinansuje Fundacja Ekoenergetyki.

Przejazdy w niebiesko-żółtych barwachTo dla nas kolejny element kompleksowej pomocy, w którą zaangażowane są nasze spółki. Siła Kobiet Ukrainy jest inspirująca, dlatego cieszymy się, że możemy wspierać je również w taki sposóbPrzejazdy w niebiesko-żółtych barwach mówi Prezes Fundacji Urszula Przegalińska-Kubik.